Mucha chłopięca w granatowo-niebieską kratę

30084
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi kapitalny dodatek do wszelakiego rodzaju strojów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Muszka w granatowo-niebieską kratę jest uszyta z ogromną starannością, przez co wygląda dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.