Mucha chłopięca w niebiesko-granatową krateczkę

58259
{{price_string}}
2 dni
0 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi kapitalne uzupełnienie do każdego typu kreacji wizytowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Muszka w niebiesko-granatową krateczkę jest wykonana z dużą dokładnością, dzięki czemu prezentuje się niebanalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.