Mucha chłopięca w szare kwadraty i kwadraty z bordowymi wiatraczkami

33063
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi wspaniałe uzupełnienie do wszelakiego typu kreacji wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i pięknie się układa.

Muszka w szare kwadraty i kwadraty z bordowymi wiatraczkami jest uszyta z dużą starannością, przez co prezentuje się gustownie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.