Mucha chłopięca - Wełniana, brązowo-czarna krateczka

{{price_string}}
szt.
Opis

Muszka dla chłopca perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi świetne uzupełnienie do wszelkiego rodzaju strojów wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny wełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Muszka w brązowo-czarną krateczkę jest wykonana z dużą starannością, dzięki czemu wygląda elegancko. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.