Mucha dla chłopca - Beżowa jasna

70515
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi okazały dodatek do każdego typu kreacji galowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i pięknie się układa.

Mucha w kolorze jasnego beżu jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu wygląda niebanalnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.