Mucha dla chłopca - beżowo-złota z delikatnym połyskiem

70418
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi okazały dodatek do wszelkiego rodzaju ubiorów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokiej jakości tkaniny, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Muszka beżowo-złota z delikatnym połyskiem jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu prezentuje się oryginalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.