Mucha dla chłopca - bordowa z ozdobną taśmą

72283
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi okazałe uzupełnienie do wszelakiego rodzaju strojów wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która zapewnia długie korzystanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Mucha bordowa z ozdobną taśmą jest uszyta z ogromną starannością, przez co prezentuje się gustownie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.