Mucha dla chłopca - Czerwona

49413
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla dziecka dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy świetne uzupełnienie do wszelkiego typu kreacji wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ładnie się układa.

Mucha czerwona jest wykonana z ogromną starannością, dzięki czemu wygląda dostojnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.