Mucha dla chłopca - Czerwona w kropy

49358
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla dziecka perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi doskonałe uzupełnienie do każdego rodzaju ubiorów wyjściowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Mucha czerwona w kropki jest wykonana z dużą starannością, dzięki czemu prezentuje się szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.