{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Mucha dla chłopca - elegancka, czerwona

{{price_string}}
2 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy świetny dodatek do każdego rodzaju strojów wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Zrobiona jest z dobrego gatunku tkaniny, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Muszka z delikatnie połyskującymi kropeczkami jest wykonana z ogromną starannością, dzięki czemu wygląda dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.