Mucha dla chłopca - Granatowa

58247
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy okazałe uzupełnienie do każdego rodzaju kreacji galowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Mucha granatowa jest uszyta z ogromną dokładnością, przez co wygląda elegancko. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.