Mucha dla chłopca - Lniana

49407
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy świetny dodatek do każdego rodzaju kreacji galowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Zrobiona jest z dobrego gatunku tkaniny lnianej, która gwarantuje długie użytkowanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Mucha jasnoszara jest wykonana z ogromną starannością, przez co prezentuje się dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.