{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Mucha dla chłopca - Musztardowa

65241
{{price_string}}
2 dni
0 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi okazałe uzupełnienie do wszelkiego rodzaju ubiorów wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny, która zapewnia długie użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Mucha musztardowa jest uszyta z dużą starannością, przez co prezentuje się oryginalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.