{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Mucha dla chłopca - niebieska w pomarańczowe kropy

65269
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy doskonały dodatek do wszelkiego typu strojów wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe korzystanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Mucha niebieska w pomarańczowe kropy jest uszyta z ogromną dokładnością, dzięki czemu wygląda elegancko. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.