Mucha dla chłopca w czarno-biało-czerwoną kratę

49402
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy świetne uzupełnienie do każdego typu kreacji wyjściowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokogatunkowej tkaniny, która gwarantuje długie użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Muszka w czarno-biało-czerwoną kratę jest uszyta z dużą dokładnością, przez co prezentuje się oryginalnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.