Mucha dla chłopca w zielono-żółtą krateczkę

49417
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi doskonały dodatek do wszelakiego typu ubiorów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny, która zapewnia długie użytkowanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ładnie się układa.

Mucha w zielono-żółtą krateczkę jest wykonana z ogromną starannością, przez co prezentuje się szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.