Mucha dla chłopca - Wełniana pepitka biało-czarna

69296
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy świetne uzupełnienie do wszelakiego typu strojów wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny wełnianej, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Muszka w biało-czarną pepitkę jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu wygląda dostojnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.