Mucha dziecięca - Beżowa w białe kropeczki

49405
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
2
Opis

Muszka dla chłopca perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy okazałe uzupełnienie do wszelakiego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Muszka beżowa w białe kropeczki jest wykonana z dużą starannością, przez co prezentuje się szykownie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.