Mucha dziecięca - Biała, lniana

65235
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy wyśmienite uzupełnienie do wszelakiego rodzaju kreacji wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny lnianej, która zapewnia długie korzystanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Mucha biała jest wykonana z ogromną dokładnością, przez co wygląda dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszka ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.