Mucha dziecięca - Ciemnoszara w kropeczki

30086
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi wspaniały dodatek do każdego typu strojów wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Zrobiona jest z dobrego gatunku tkaniny, która zapewnia trwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Muszka ciemnoszara w białe kropeczki jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu wygląda dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.