Mucha dziecięca - Czerwona krateczka

27369
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Mucha dla dziecka idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy okazałe uzupełnienie do wszelakiego typu strojów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ładnie się układa.

Muszka w drobną, biało-czerwoną krateczkę jest wykonana z dużą starannością, dzięki czemu prezentuje się szykownie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.