Mucha dziecięca - Granatowa w gwiazdki

58210
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Stanowi wyśmienite uzupełnienie do wszelakiego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Muszka granatowa w gwiazdki jest wykonana z dużą starannością, przez co prezentuje się elegancko. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.