Mucha dziecięca - Kratka

33070
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy świetny dodatek do wszelakiego typu kreacji galowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Muszka jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu prezentuje się elegancko. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.