Mucha dziecięca - Lniana jasnobeżowa

65265
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi świetne uzupełnienie do wszelkiego rodzaju strojów galowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny lnianej, która zapewnia długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Muszka jasnobeżowa jest wykonana z dużą dokładnością, dzięki czemu prezentuje się niebanalnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.