Mucha dziecięca - Lniana, szaro-niebieska

58242
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Muszka dla chłopca perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi okazałe uzupełnienie do każdego typu strojów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny lnianej, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Muszka szaro-niebieska jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu wygląda dostojnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dostosować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.