Mucha dziecięca - Na ludowo

65236
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca perfekcyjnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi wyśmienite uzupełnienie do wszelkiego rodzaju strojów wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia długie korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Mucha z motywem ludowym jest uszyta z ogromną starannością, przez co prezentuje się elegancko. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Muszka ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.