Mucha dziecięca - Turkusowa

49391
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha dla dziecka idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy świetny dodatek do wszelkiego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i ładnie się układa.

Mucha turkusowa jest wykonana z ogromną starannością, dzięki czemu wygląda niebanalnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.