Mucha dziecięca w biało-czerwone paseczki

49398
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy okazały dodatek do każdego rodzaju strojów wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokiej jakości tkaniny, która gwarantuje długie użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i pięknie się układa.

Muszka w biało-czerwone paseczki jest uszyta z dużą starannością, przez co prezentuje się oryginalnie. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.