Mucha dziecięca w biało-granatowe romby

58261
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca idealnie sprawdzi się w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi znakomity dodatek do wszelakiego typu ubiorów wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Mucha w biało-granatowe romby jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu prezentuje się oryginalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.