Mucha dziecięca w czarno-białą krateczkę

58209
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi świetne uzupełnienie do każdego rodzaju ubiorów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny, która gwarantuje długie użytkowanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Muszka w czarno-białą krateczkę jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu prezentuje się oryginalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.