Mucha dziecięca - Zielona w białe kropeczki

27379
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Muszka dla dziecka dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi świetny dodatek do wszelkiego typu ubiorów wizytowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Muszka zielona w białe kropeczki jest wykonana z dużą starannością, przez co wygląda elegancko. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Muszka ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.