Mucha dziecięca - Żółta w kropki

27361
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy świetny dodatek do wszelakiego rodzaju ubiorów wyjściowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i wspaniale się układa.

Mucha żółta w czarne kropeczki jest wykonana z dużą starannością, dzięki czemu wygląda dostojnie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.