Mucha męska - lniana, niebieska

69345
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy doskonały dodatek do każdego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny lnianej, która zapewnia trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ślicznie się układa.

Mucha niebieska jest uszyta z dużą dokładnością, przez co wygląda oryginalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.