Mucha męska - niebieska w pomarańczowe kropy

65312
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Mucha dla mężczyzny perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego dojrzałego gentlemana. Stanowi wyśmienite uzupełnienie do wszelkiego rodzaju kreacji wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia trwałe korzystanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i ślicznie się układa.

Muszka niebieska w pomarańczowe kropy jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu prezentuje się szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 35-46 cm. Zatem można ją dopasować do osobistych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego dużego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze dziecięcym lub zestaw dla taty i syna.