Muchy dla taty i syna - Beżowe ze wzorem

72284
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Zestaw muszek dla taty i syna idealnie zda egzamin w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Tworzy okazałe uzupełnienie do wszelkiego rodzaju kreacji wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Wykonane są z dobrego gatunku tkaniny, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszki nie opadają i ładnie się układają.

Muszki beżowe z delikatnym wzorem w kolorze bordo są uszyte z ogromną starannością, przez co prezentują się dostojnie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Mucya mają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dopasować do osobistych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muchy są niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można je dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych muszek w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.