Muchy dla taty i syna - Blue & Orange

65232
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Komplet much dla taty i syna idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Stanowi znakomite uzupełnienie do wszelakiego typu kreacji wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Zrobione są z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muchy nie opadają i pięknie się układają.

Muszki niebieskie w pomarańczowe kropy są uszyte z ogromną dokładnością, dzięki czemu wyglądą dostojnie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Mucya mają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Tym samym można je dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można je dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.