Muchy dla Taty i Syna - Czerwono-granatowe-białe paski

58245
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Komplet muszek dla taty i syna perfekcyjnie zda egzamin w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Stanowi wspaniały dodatek do wszelkiego rodzaju kreacji wizytowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Zrobione są z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która zapewnia długotrwałe korzystanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muchy nie opadają i wspaniale się układają.

Muszki w czerwono-granatowo-białe paski są wykonane z dużą starannością, przez co wyglądą dostojnie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Mucya posiadają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Tak więc można je dostosować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można je dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych muszek w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.