{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Muchy dla Taty i Syna - Granat

58227
{{price_string}}
2 dni
0 szt.
szt.
Opis

Komplet much dla taty i syna dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Tworzy wspaniały dodatek do wszelakiego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonane są z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muchy nie opadają i wspaniale się układają.

Muszki granatowe są uszyte z dużą dokładnością, dzięki czemu prezentują się szykownie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszki posiadają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dostosować do osobistych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.