Muchy dla taty i syna - Kawa z mlekiem

69294
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
2
Opis

Zestaw muszek dla taty i syna perfekcyjnie sprawdzi się w garderobie każdego małego i dużego gentlemana. Stanowi kapitalne uzupełnienie do wszelakiego rodzaju kreacji galowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Zrobione są z wysokogatunkowej tkaniny, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Materiał ten jest także funkcjonalny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muchy nie opadają i ślicznie się układają.

Muszki w kolorze kawy z mlekiem są wykonane z ogromną dokładnością, przez co prezentują się elegancko. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszki mają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Tym samym można je dopasować do osobistych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także pewność, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muchy są nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w szafie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.