Muchy dla taty i syna - Lniane, dżinsowe

69295
{{price_string}}
2 dni
2 szt.
szt.
Opis

Komplet much dla taty i syna dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Stanowi znakomity dodatek do każdego rodzaju strojów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Wykonane są z dobrego gatunku tkaniny lnianej, która gwarantuje długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muchy nie opadają i ślicznie się układają.

Muchy w kolorze dżinsowym/niebieskim są uszyte z ogromną dokładnością, przez co prezentują się oryginalnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucya posiadają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Tym samym można je dostosować do osobistych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszki są nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego i dużego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można je dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.