Muchy dla Taty i Syna - Miodowe

58262
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
2
Opis

Komplet muszek dla taty i syna idealnie sprawdzi się w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Tworzy wspaniałe uzupełnienie do wszelakiego rodzaju ubiorów wyjściowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyte są z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która zapewnia długie użytkowanie. Tkanina ta jest także funkcjonalna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muchy nie opadają i ślicznie się układają.

Muszki miodowe są wykonane z dużą starannością, przez co wyglądą niebanalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Mucya posiadają specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Zatem można je dopasować do indywidualnych upodobań. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muchy są nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo je dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.