{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Muchy dla Taty i Syna - Pepitka czarno-biała

65268
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Mucha dla dziecka dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy znakomite uzupełnienie do każdego rodzaju kreacji galowych wymaganych na imprezach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny wełnianej, która gwarantuje długie użytkowanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Muszka w czarno-białą pepitkę jest wykonana z ogromną dokładnością, dzięki czemu prezentuje się dostojnie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.