Muchy dla taty i syna - Szare

58260
{{price_string}}
2 dni
3 szt.
szt.
Opis

Zestaw much dla taty i syna dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodego i dojrzałego gentlemana. Tworzy znakomity dodatek do wszelakiego rodzaju strojów wyjściowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Uszyte są z dobrego gatunku tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muchy nie opadają i ładnie się układają.

Muszki szare są uszyte z ogromną starannością, przez co prezentują się szykownie. Pasek pasuje wzorem do samej muchy.

Muszki mają specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm dla chłopca i 32-46 cm dla mężczyzny. Dlatego też można je dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadzają w poruszaniu się, ani nie ograniczają ruchów. Mamy także gwarancję, że posłużą nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muchy są nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego i dojrzałego eleganta. Pasują zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można je dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnych much w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać pojedynczą muchę w rozmiarze męskim lub dziecięcym.