Muszka chłopięca - Atramentowa w białe kropy

49387
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Muszka dla dziecka dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy okazały dodatek do wszelkiego rodzaju ubiorów wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny, która gwarantuje trwałe korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ładnie się układa.

Mucha atramentowa w białe kropki jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu wygląda gustownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muchy.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego małego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.