Muszka chłopięca błękitna w czerwone kwiaty

49369
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
3
Opis

Mucha chłopięca idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi okazały dodatek do wszelkiego typu strojów wyjściowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z dobrego gatunku tkaniny, która zapewnia długotrwałe korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i pięknie się układa.

Muszka błękitna w czerwone kwiaty jest wykonana z dużą starannością, dzięki czemu prezentuje się elegancko. Pasek jest dobrany wzorem do samej muchy.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tak więc można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do gustownej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.