Muszka chłopięca - Czerwona

58187
{{price_string}}
2 dni
4 szt.
szt.
Opis

Mucha dla chłopca dobrze sprawdzi się w garderobie każdego młodego gentlemana. Tworzy doskonały dodatek do każdego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje trwałe użytkowanie. Materiał ten jest także wygodny - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym muszka nie opada i ślicznie się układa.

Muszka czerwona jest uszyta z dużą starannością, dzięki czemu wygląda szykownie. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Zatem można ją dostosować do własnych upodobań. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Łatwo ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych much wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.