Muszka chłopięca czerwona w białe paseczki

27397
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Muszka chłopięca dobrze spełni oczekiwania w garderobie każdego młodocianego gentlemana. Tworzy wyśmienity dodatek do każdego rodzaju ubiorów galowych wymaganych na przyjęciach takich jak śluby, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także wygodna - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i wspaniale się układa.

Muszka czerwona w białe paseczki jest uszyta z dużą dokładnością, dzięki czemu wygląda elegancko. Pasek jest dobrany wzorem do samej muszki.

Mucha posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Dlatego też można ją dopasować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także gwarancję, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Muszka jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodocianego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość wykonania podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muszkę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.