{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

Muszka chłopięca - Dżinsowa granatowa

58235
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Mucha chłopięca idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Stanowi kapitalny dodatek do wszelkiego rodzaju strojów galowych wymaganych na przyjęciach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Zrobiona jest z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie korzystanie. Materiał ten jest także komfortowy - nie drapie, jest delikatny i miękki. Przy tym mucha nie opada i ładnie się układa.

Mucha dżinsowa, granatowa jest uszyta z ogromną starannością, dzięki czemu prezentuje się oryginalnie. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Muszka posiada specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do osobistych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w szafie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.