Muszka chłopięca fioletowa w białe kropeczki

9957
Kategoria:
Cena:
{{price_string}}
Dostępność:
4
Opis

Mucha chłopięca idealnie spełni oczekiwania w garderobie każdego małego gentlemana. Tworzy wspaniałe uzupełnienie do wszelkiego rodzaju strojów wizytowych wymaganych na uroczystościach takich jak śluby, chrzciny i inne okazje.

Wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, która gwarantuje długie użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym mucha nie opada i pięknie się układa.

Muszka fioletowa w białe kropeczki jest uszyta z ogromną starannością, przez co wygląda elegancko. Pasek pasuje wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które pozwala na regulację obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dostosować do własnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Z pewnością można ją dopasować do oryginalnej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je wśród konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muchy w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.