Muszka chłopięca - Granat i białe kropy

49389
{{price_string}}
2 dni
1 szt.
szt.
Opis

Mucha dla dziecka idealnie zda egzamin w garderobie każdego młodego gentlemana. Stanowi świetne uzupełnienie do wszelkiego typu strojów galowych wymaganych na uroczystościach takich jak wesele, komunie i inne okazje.

Uszyta jest z wysokogatunkowej tkaniny, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Tkanina ta jest także komfortowa - nie drapie, jest delikatna i miękka. Przy tym muszka nie opada i pięknie się układa.

Mucha ciemnogranatowa w białe kropy jest wykonana z ogromną starannością, dzięki czemu prezentuje się elegancko. Pasek jest dopasowany wzorem do samej muszki.

Mucha ma specjalne zapięcie, które daje możliwość regulacji obwodu szyi w zakresie 22-35 cm. Tym samym można ją dopasować do indywidualnych preferencji. Nie przeszkadza w poruszaniu się, ani nie ogranicza ruchów. Mamy także pewność, że posłuży nawet przez kilka kolejnych lat. Nie będzie konieczne kupno innej, gdy dziecko znów podrośnie.

Mucha jest nieodzownym elementem, który powinien znajdować się w garderobie każdego młodego eleganta. Pasuje zarówno do garniturów, jak i prostych koszul. Bez trudu można ją dopasować do eleganckiej stylizacji, a nasycenie kolorów jest przyjemne w odbiorze.

Jakość naszych muszek wyróżnia je od konkurencji.

Istnieje możliwość uszycia podobnej muszki w innym rozmiarze.
Możemy także wykonać muchę w rozmiarze męskim lub zestaw dla taty i syna.